אודות אולם הכושר הבריכות ספא חוגים תזונאית גלריה צור קשר
בריכת גורדון המחודשת
 

מערכת חוגים שבועית

כל השבוע יום ראשון יום שני יום שלישי יום רביעי יום חמישי יום שישי שבת
יום ראשון
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 1 שלי דיאמונד יוגה אשטנגה 14:00 - 15:15
סטודיו 1 דליה פלדנקרייז 16:10 - 16:55
סטודיו 2 בת שבע מנדל צ'י-קונג רפואי 17:00 - 17:45
סטודיו 1 אדווה פילאטיס 17:15 - 18:00
סטודיו 2 אדריאנה ג'יירוקינזיס 17:45 - 18:30
סטודיו 1 ג'ני לויטן עיצוב דינאמי 18:15 - 19:00
חדר ספינינג קובי מצליח ספינינג מתחילים 18:15 - 19:00
סטודיו 2 מדריכי אולם הכושר סדנת בטן 18:30 - 18:45
סטודיו 2 לינוי מרקו פילאטיס דאנס 19:00 - 19:45
חוץ דניאל פיטזון - מתקדמים ר.מ 19:00 - 19:45
סטודיו 1 אור אדוד יוגה ר.מ 19:00 - 20:00
חדר ספינינג קובי מצליח ספינינג Indoor cycling 19:00 - 20:00
סטודיו 2 מדריכי אולם הכושר סדנת בטן 19:45 - 20:00
חוץ דניאל פיטזון - בינוני ר.מ 20:00 - 20:45
סטודיו 2 קובי מצליח מתיחות 20:00 - 20:45
סטודיו 1 עדי רותם HIIT - אימון אינטרוולים עצים 20:05 - 20:50
חדר ספינינג מעין לפידות ספינינג Indoor cycling 20:15 - 21:15
סטודיו 2 אור אדוד Power Yoga 20:45 - 21:45
סטודיו 1 עדי רותם תאיבוקס אינטרוולים 20:50 - 21:35
יום שני
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
חדר ספינינג מיטל עמוס ספינינג Indoor cycling 7:00 - 8:00
סטודיו 2 גלית גל יוגה 7:00 - 8:00
סטודיו 1 לריסה בגוב התעמלות בונה עצם 7:10 - 7:55
חוץ ליאורה נוריאל פיטזון - בינוני ר.מ 8:00 - 8:45
סטודיו 2 אלון סיגלר מחשבת הגוף 8:00 - 8:45
סטודיו 1 לריסה בגוב עיצובלאטיס 8:00 - 8:45
חדר ספינינג שי עובדיה ספינינג Indoor cycling 8:15 - 9:15
סטודיו 1 יניב שיה התעמלות טיפולית 8:45 - 9:30
סטודיו 1 דלי עמית פלדנקרייז 9:30 - 10:15
סטודיו 1 דקלה רגב פילאטיס מתקדמים 10:20 - 11:05
סטודיו 2 דלי עמית פלדנקרייז 10:20 - 11:05
סטודיו 1 יוסי קדם קיקבוקס 11:15 - 12:00
סטודיו 1 דנה סוקולר TRX ר.מ 12:10 - 12:55
סטודיו 1 יניב שיה Power Yoga 13:30 - 14:45
סטודיו 1 תמר דורון עיצוב ותנועה 16:30 - 17:15
סטודיו 1 אור אדוד יוגילאטיס 17:15 - 18:00
סטודיו 1 לריסה בגוב מתיחות 18:00 - 18:45
סטודיו 2 איילת זקרי TRX ר.מ 18:00 - 18:45
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג Indoor cycling 18:25 - 19:25
סטודיו 2 לימור זינר יוגה קונדליני 18:50 - 19:35
חוץ נתלי בן עמי פיטזון - מתקדמים ר.מ 19:00 - 19:45
סטודיו 1 פלפלת Shap רישום מראש 19:00 - 19:45
סטודיו 2 בועז נחייסי פילאטיס בינוני\basic ר.מ 19:45 - 20:30
סטודיו 2 בועז נחייסי פילאטיס מתקדמים ר.מ 19:45 - 20:30
סטודיו 1 פלפלת עיצוב דינאמי 19:45 - 20:30
חוץ נתלי בן עמי פיטזון - מתקדמים ר.מ 20:00 - 20:45
חדר ספינינג אביגיל ספינינג Indoor cycling 20:00 - 21:00
סטודיו 1 קובי מצליח TRX ר.מ 20:30 - 21:15
סטודיו 1 בועז נחייסי פילאטיס TRX ר.מ 21:20 - 22:05
יום שלישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג Indoor cycling 7:00 - 8:00
סטודיו 1 סרגיי סזונוב מתיחות 7:00 - 7:45
סטודיו 2 מעין לפידות TRX ר.מ 7:30 - 8:15
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פיטבולאטיס 7:45 - 8:30
סטודיו 2 דנה צ'סלר TRX ר.מ 7:45 - 8:30
סטודיו 2 אלון סיגלר מחשבת הגוף 8:30 - 9:15
סטודיו 1 דנה סוקולר התעמלות בונה עצם 8:30 - 9:15
חדר ספינינג בר סולמי ספינינג Indoor cycling 9:00 - 10:00
סטודיו 2 טליה קו טאי- צ'י 9:15 - 10:00
סטודיו 1 גל רוסו לנציאנו פלדנקרייז 9:20 - 10:05
סטודיו 2 ליר יושע פילאטיס 10:15 - 11:00
סטודיו 1 ג'ני לויטן עיצוב דינאמי 10:15 - 11:00
סטודיו 1 לריסה בגוב Core&Stretch 11:45 - 12:30
סטודיו 1 שלי דיאמונד יוגה אשטנגה 13:30 - 14:45
סטודיו 1 פנינה יוגה יציבה 16:00 - 17:15
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 17:00 - 17:45
סטודיו 1 בועז נחייסי פלייסטיק 17:15 - 18:00
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 17:45 - 18:30
סטודיו 1 דנה סוקולר עיצוב דינאמי 18:00 - 18:45
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג Indoor cycling 18:15 - 19:15
סטודיו 2 מדריכי אולם הכושר סדנת בטן 18:30 - 18:45
סטודיו 2 דנה סוקולר פילאטיס 18:45 - 19:30
סטודיו 1 שי עובדיה קיקבוקס 18:50 - 19:35
חוץ קסניה רובינשטיין פיטזון - מתקדמים ר.מ 19:00 - 19:45
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג Indoor cycling 19:15 - 20:15
סטודיו 2 עדי נועם ריקודי בטן פיוז'ן 19:30 - 20:15
סטודיו 1 דפנה טובי יוגילאטיס 19:40 - 20:25
חוץ אביגיל פיטזון - מתקדמים ר.מ 20:00 - 20:45
סטודיו 2 ורד לוי Power Yoga 20:15 - 21:15
סטודיו 1 קובי מצליח TRX עיצוב מתקדמים TRX body sculptur 20:35 - 21:20
יום רביעי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 1 ליאורה קסטנבוים יוגה ויניאסה 7:00 - 8:00
חדר ספינינג נתלי בן עמי ספינינג Indoor cycling 7:30 - 8:30
סטודיו 2 דניאל Core&Stretch 7:45 - 8:30
סטודיו 1 אור אדוד Power Yoga 8:05 - 9:20
סטודיו 2 ענת אדר התעמלות בריאותית 8:45 - 9:30
סטודיו 1 אושר כהן Zumba 9:30 - 10:15
סטודיו 2 דנה סוקולר פילאטיס שיקומי 9:30 - 10:15
סטודיו 1 דלי עמית פלדנקרייז 10:30 - 11:15
סטודיו 2 אושר כהן מתיחות 10:30 - 11:15
סטודיו 1 אייל Power Yoga 13:30 - 14:45
סטודיו 2 סיגל פירחי פלדנקרייז 17:15 - 18:00
סטודיו 1 לריסה בגוב עיצובלאטיס 17:30 - 18:15
סטודיו 2 מדריכי אולם הכושר סדנת בטן 18:00 - 18:15
סטודיו 1 בועז נחייסי פילאטיס מתקדמים 18:15 - 19:00
חדר ספינינג שי עובדיה ספינינג Indoor cycling 19:00 - 20:00
סטודיו 2 יניב שיה Power Yoga 19:00 - 20:00
חוץ עדי רותם פיטזון - מתקדמים פלוס ר.מ 19:00 - 19:45
סטודיו 1 דנה סוקולר יוגה אווירית flyfit רישום מראש 19:10 - 19:55
חוץ ענבר פיטזון - מתקדמים ר.מ 20:00 - 20:45
סטודיו 1 מריה ניביירו Zumba 20:00 - 20:45
חדר ספינינג שי עובדיה ספינינג Indoor cycling 20:05 - 21:05
סטודיו 2 איילת זקרי TRX ר.מ 20:15 - 21:00
סטודיו 1 מריה ניביירו עיצוב דינאמי 20:45 - 21:30
יום חמישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג Indoor cycling 7:00 - 8:00
סטודיו 1 שרון סולמי פילאטיס 7:00 - 7:45
סטודיו 2 דניאל פלייסטיק 7:45 - 8:30
חוץ נעם גל פיטזון - בינוני ר.מ 8:00 - 8:45
סטודיו 1 סרגיי סזונוב יוגה 8:00 - 9:00
חדר ספינינג מיטל עמוס ספינינג Indoor cycling 8:00 - 9:00
חוץ טליה קו טאי- צ'י 8:00 - 08:45
סטודיו 1 סרגיי סזונוב פילאטיס 9:00 - 9:45
סטודיו 2 מיטל עמוס עיצוב 9:00 - 9:45
סטודיו 1 אלון סיגלר מחשבת הגוף 9:45 - 10:30
סטודיו 2 אחינועם פישר מלמד Pop Dance 9:45 - 10:30
סטודיו 2 שרון קאשי פלדנקרייז 10:30 - 11:15
סטודיו 1 קובי מצליח עיצוב דינאמי 10:35 - 11:20
סטודיו 1 פנינה יוגה יציבה 11:20 - 12:35
סטודיו 2 טל שריג TRX ר.מ 11:30 - 12:15
סטודיו 2 לירון בובש פלמנקו 12:40 - 13:30
סטודיו 1 ליאורה קסטנבוים יוגה ויניאסה 13:30 - 14:45
סטודיו 1 דניאל פילאטיס בינוני\מתקדמים 17:25 - 18:10
סטודיו 2 מדריכי אולם הכושר סדנת בטן 17:30 - 17:45
סטודיו 2 קובי מצליח TRX ר.מ 18:10 - 18:55
סטודיו 1 ג'ני לויטן עיצוב shape & pump 18:15 - 19:30
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג Indoor cycling 18:25 - 19:25
סטודיו 2 אור אדוד יוגה 19:00 - 20:00
סטודיו 1 שי עובדיה קיקבוקס 19:40 - 20:25
סטודיו 2 מדריכי אולם הכושר סדנת בטן 20:00 - 20:15
סטודיו 2 שרון סולמי פילאטיס 20:15 - 21:00
יום שישי
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
סטודיו 1 גילה פלג פלדנקרייז 7:30 - 8:15
סטודיו 2 אור אדוד יוגה ר.מ 7:45 - 8:45
חדר ספינינג קובי אפלבאום ספינינג Indoor cycling 8:00 - 9:00
סטודיו 1 תמר דורון עיצוב ותנועה 8:15 - 9:00
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 8:15 - 9:00
סטודיו 1 אור אדוד Power Yoga 9:00 - 10:00
סטודיו 2 גילה פלג פלדנקרייז 9:00 - 9:45
חוץ עוז גובהרי פיטזון - מתקדמים ר.מ 9:00 - 09:45
סטודיו 1 עדי נועם פיטבולאטיס 10:05 - 10:50
סטודיו 2 ליאורה נוריאל TRX ר.מ 10:15 - 11:00
חדר ספינינג מור ספינינג Indoor cycling 10:30 - 11:30
סטודיו 1 אדווה Core&Stretch 10:50 - 11:35
סטודיו 1 מור עיצוב 11:35 - 12:20
סטודיו 2 דפנה טובי Power Yoga 12:00 - 13:15
סטודיו 1 אושר כהן Zumba 12:20 - 13:15
חדר ספינינג שי עובדיה ספינינג Indoor cycling 12:30 - 13:30
סטודיו 1 יונה יוגה אווירית flyfit רישום מראש 13:25 - 14:20
סטודיו 2 דפנה טובי יוגה ויניאסה 13:30 - 14:45
סטודיו 1 יוסי קדם אימון מחזורי משולב 14:35 - 15:20
שבת
מיקום שם מדריך שם חוג שעה
חדר ספינינג יבגני\שי ספינינג Indoor cycling 8:35 - 9:30
סטודיו 1 סבב: יניב/דפנה יוגה 9:10 - 10:10
סטודיו 2 סבב: דליה / גל פלדנקרייז 9:20 - 10:05
חדר ספינינג שי עובדיה ספינינג Indoor cycling 9:35 - 10:35
סטודיו 2 סבב: דליה / גל פלדנקרייז 10:10 - 10:55
סטודיו 1 סבב: דקלה\דנה פילאטיס מתקדמים ר.מ 10:15 - 11:00
חדר ספינינג סבב: קובי\מעיין ספינינג Indoor cycling 10:40 - 11:40
סטודיו 1 ליאורה נוריאל עיצוב 11:00 - 11:45
סטודיו 2 סבב: מריה\דנה Core&Stretch 11:00 - 11:45
סטודיו 1 סבב: מריה/דניאל Zumba 11:50 - 12:35
סטודיו 1 עינת הדר קיקבוקס שקים 12:40 - 13:25
סטודיו 1 סבב: אור אדוד/ אורית יוגה 14:00 - 15:00
סטודיו 1 סבב: אור אדוד/ אורית יוגה 15:05 - 16:05
מערכת חוגים שבועית
הדפסת מערכת החוגים
מדריכים
חיפוש
שינויים והחלפות
שיעורי הספינינג
הגדרות החוגים
בניית אתרים בניית אתרים צור קשר
בריכת גורדון | רחוב אליעזר פרי 14, תל אביב | טל: 03-7623300
כל הזכויות שמורות@2011