אודותאולם הכושרהבריכותספאחוגיםתזונאיתגלריהצור קשר
בריכת גורדון המחודשת
 
12
34
56
78
910

על הבריכה

אם הייתם שואלים לפני מספר שנים, מהו "מעוז הפסטורליות של תל אביב  ולאן ניתן היה לברוח על מנת להירגע ולנוח, היו עונים לכם כולם בפה מלא ומעריץ: בריכת גורדון, "אי של שפיות", "סם החיים של העיר תל אביב". 
בריכת גורדון, אשר נהגה לשמש אמנים וסלבריטאים מהשורה הראשונה, נסגרה לפני כארבע שנים, ונפתחה שוב בשנת 2009. הפתיחה המחודשת של הבריכה, גורמת ללבבות תל אביבים רבים להתרגש ולהתגעגע, ולו רק בגלל מיקומה הייחודי של הבריכה, הנוף המרהיב הנשקף ממנה, צל הדקלים המרגיע, ויופייה אשר אינו מוטל בספק.
 
 

מתחם הבריכה- לגוף ולנפש

כמו אז, גם היום, בריכת גורדון מציעה מגוון אפשרויות רחצה, החל מבריכה אולימפית שאורכה 50 מטר, דרך בריכת ילדים המשתרעת על שטח של 200 מ"ר, וכלה בבריכת פעוטות הכוללת משחקי מים. מי הבריכה הם מי תהום  מליחים עשירים במינרליים. למתרחצים בה מובטחת שהייה מהנה ותחושה טבעית ומרעננת, עם ניחוחות אמיתיים של ים. טמפרטורת המים בבריכה הינה קבועה ועומדת על כ- 24 מעלות.
 
סביב הבריכות משטחי דק נוחים להליכה ומונעים החלקה, ופזורים עליהם כסאות נוח, מיטות שיזוף ושמשיות להצללה. לרווחת המתרחצים, בסמוך למתחם הבריכה, ממוקמות  מלתחות נקיות ומרווחות, המשמשים את כלל המתרחצים בבריכה.
 
מי שחפצה נפשו בפעילות ספורטיבית ומרעננת, או בחוויה מעשירה ומרגיעה, יכול ליהנות ממועדון כושר יוקרתי, המציע מבחר חוגים אטרקטיביים, מגוון מכשירי כושר מקצועיים, חדרי טיפול וספא, ואף בית קפה קטן, הצופה לנופים משגעים.
 
 

קפה לעוד יום יפה

מבקרי הבריכה יכולים ליהנות מקפה מצוין ואיכותי בבית הקפה "לנדוור" הממוקם סמוך אל בריכת גורדון וצופה אל הטיילת והמרינה.
 
הבריכות
מחירים
בניית אתרים בניית אתרים
בריכת גורדון | כל הזכויות שמורות@2011
טל': 03-7623300 | פקס: 03-7623310 | מייל: info@gordon-pool.co.il |