אודותאולם הכושרהבריכותספאחוגיםתזונאיתגלריהצור קשר
בריכת גורדון המחודשת
 
שינויים והחלפות -15.09 - 09.09
יום ראשון - 16.09
שיעור כדרעף חופים בשעה 18:30 מבוטל חד פעמי!
שיעור יוגה בשעה 19:00 מיה תמיר תחליף את אור אדוד.
שיעור ספינינג בשעה 20:15 - עידו מלאכי יחליף את רויטל.
שיעור יוגה בשעה 20:45 - מיה תמיר תחליף את אור אדוד.
יום שני - 17.09
שיעור יוגה בשעה 07:00 - יניב יחליף את שרון סולמי.
שיעור התעמלות בונה עצם בשעה 07:10 - מור חגי תחליף את לריסה
שיעור עיצובלאטיס בשעה 08:00 - מור חגי תחליף את לריסה.
שיעור יוגילאטיס בשעה 17:15 - דפנה תחליף את אור אדוד.
שיעור מתיחות בשעה 18:00 - עדי נועם תחליף את לריסה.
שיעור פיט זון בשעה 19:00 נתלי מחליפה את ענבר.
שיעור ספינינג בשעה 20:00 - נתלי תחליף את אביגייל.
יום שלישי - 18.09
שיעור  TRX אינטרוולים בשעה 07:45 - קובי מחליף את דנה צ'סלר.
שיעור טאי צ'י בשעה 09:15 -אבי מוריה יחליף את טליה.
שיעור פלדנקרייז בשעה 09:20 - אורנה תחליף את גל רוסו.
שיעור פילאטיס בשעה 10:15 -דנה סוקולור תחליף את דיקלה.
שיעור כור& שטראצ' בשעה 11:45 - דנה סוקולור תחליף את לריסה.
ערב יום כיפור החוגים יתקיימו עד שעת הסגירה!
יום רביעי - 19.09
יום כיפור
גמר חתימה טובה!
יום חמישי - 20.09
שיעור טאי צ'י בשעה 08:00 - ורדה תחליף את טליה.
שיעור פילאטיס בשעה 07:00 - מור חגי תחליף את שרון סולמי.
שיעור FITZOEN בשעה 08:00 - קסניה  תחליף את נועם.
שיעור יוגה בשעה 19:00 לימור זינר תחליף את אור אדוד.
שיעור קיקבוקס בשעה 19:40 - השיעור מבוטל!
שיעור פילאטיב בשעה 20:15 -מור חגי תחליף את שרון סולמי.
יום שישי -21.09
שיעור פלדנקרייז בשעה 07:30 - ריקי פרטוש תחליף את גילה פלג.
שיעור יוגה בשעה 07:45 - אדווה תחליף את אור אדוד.
שיעור פלדנקרייז בשעה 08:45 - ריקי פרטוש תחליף את גילה פלג.
שיעור יוגה בשעה 09:00 - אדווה תחליף את אור אדוד.
שיעור פלדנקרייז בשעה 09:30 - ריקי פרטוש תחליף את גילה פלג.
שיעור זומבה בשעה 12:20- רוני שלו תחליף את אושר.
שיעור ספינינג בשעה 12:30 - מור חגי תחליף את שי .
שיעור יוגה אוירית בשעה 13:25 - אלונה תחליף את יונה קאר.
יום שבת 22.09
שיעור ספינינג בשעה 09:30 - נטלי תחליף את שי

סבב שבת 22.09

שיעור ספינינג בשעה 08:30 -נטלי  תחליף את שי

שיעור יוגה בשעה 09:10 - דפנה

שיעור פלדנקריז בשעות 09:20 ו 10:10 -  נעומי

שיעור פילאטיס מתקדמים בשעה 10:15 - דנה

שיעור CORE &STRETCH בשעה 11:00-.דנה

שיעור זומבה בשעה 11:50 - חלי עוז.

שיעור יוגה בשעות -14:00 וב15:00 - דפנה תחליף את אורית



שינויים והחלפות
פיט זון
מערכות חוגים מיוחדות לחגי תשרי
חוגים חדשים בבריכת גורדון
מערכת החוגים
מערכת חוגים שבועית
הדפסת מערכת החוגים
מדריכים
חיפוש
שיעורי הספינינג
הגדרות החוגים
דרושים
בניית אתרים בניית אתרים
בריכת גורדון | כל הזכויות שמורות@2011
טל': 03-7623300 | פקס: 03-7623310 | מייל: info@gordon-pool.co.il |